Колишнi пiдземелля
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Колишнi пiдземелля

OBSILF
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 потрібно купити новий ноутбук

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
belanasta




К-ть повідомлень : 8
Join date : 2023-07-22

потрібно купити новий ноутбук Empty
СообщениеТема: потрібно купити новий ноутбук   потрібно купити новий ноутбук Empty31.07.23 6:27

Мені потрібно купити новий ноутбук, і я розглядаю варіанти. Побачила цікавий ASUS за посиланням на сайті https://www.moyo.ua/noutbuk_asus_p1512cea-bq1079_15_6fhd_intel_i5-1135g7_8_512f_int_noos/539885.html . Він виглядає привабливо. у мене є декілька досвіду використання ноутбуків ASUS, і я можу сказати, що загалом, вони дуже надійні та потужні. Залежно від моделі, вони можуть відповідати різним потребам. Чи можеш ти надати докладніші характеристики цього конкретного ASUS, щоб ми могли проаналізувати його?
Вернуться к началу Перейти вниз
bettyvill77




К-ть повідомлень : 9
Join date : 2023-07-31

потрібно купити новий ноутбук Empty
СообщениеТема: Re: потрібно купити новий ноутбук   потрібно купити новий ноутбук Empty31.07.23 20:17

Я також досліджую ноутбуки ASUS останнім часом, і цей звучить цікаво. Я переглянула посилання, яке ти надала, і звернулася до специфікацій. Чудово, що він оснащений процесором Intel Core i5 із 11-го покоління - це достатньо швидкий процесор для більшості завдань. А щодо оперативної пам'яті та об'єму диска?
Вернуться к началу Перейти вниз
helbees




К-ть повідомлень : 7
Join date : 2023-07-22

потрібно купити новий ноутбук Empty
СообщениеТема: Re: потрібно купити новий ноутбук   потрібно купити новий ноутбук Empty01.08.23 1:03

Ноутбуки ASUS користуються заслуженою популярністю, їх якість і продуктивність зазвичай на високому рівні. Але, як і з будь-якою технікою, досвід використання може бути різним у різних користувачів. Тому, завжди варто звертатися до відгуків і думок користувачів, щоб зробити усвідомлений вибір. Кожна людина має свої потреби та вподобання, і те, що одному підходить, може бути не найоптимальнішим для іншого. Тому, якщо у когось ще є досвід використання ноутбуків ASUS, будемо раді почути і вашу думку! Пам'ятайте, що найкращий вибір завжди той, який відповідає вашим потребам і бюджету.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
потрібно купити новий ноутбук
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Колишнi пiдземелля :: Підземелля... :: Открытый топик-
Перейти: