Колишнi пiдземелля
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Колишнi пiдземелля

OBSILF
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 Недавній досвід

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
belanasta




К-ть повідомлень : 8
Join date : 2023-07-22

Недавній досвід  Empty
СообщениеТема: Недавній досвід    Недавній досвід  Empty31.07.23 6:31

Я досліджував ринок неттопів і можу сказати, що цей ASUS PN41-BBP131MVS1 виглядає дуже привабливо. Зараз у нас актуальний процесор Intel Pen N6000, який досить потужний для більшості повсякденних завдань. Щодо пам'яті, два слоти SO-DIMM дають можливість розширити оперативку, якщо цього не вистачить в майбутньому. Також додатковим плюсом є можливість встановлення M.2 SSD для швидкості та продуктивності. Адже, на моїй думці, швидкий накопичувач дозволяє прискорити роботу системи загалом. Тож сміливо можна купляти тут https://www.moyo.ua/pk-nettop_asus_pn41-bbp131mvs1_intel_pen_n6000_2_so-dimm_sata_m_2ssd_int_bt_wifi_noos/537823.html
Вернуться к началу Перейти вниз
bettyvill77




К-ть повідомлень : 9
Join date : 2023-07-31

Недавній досвід  Empty
СообщениеТема: Re: Недавній досвід    Недавній досвід  Empty31.07.23 20:15

зараз я не маю точної інформації про актуальні знижки, але магазин "МОЙО" часто проводить різні акції та спеціальні пропозиції на своєму сайті. Можливо, варто ретельніше перевірити їхні актуальні пропозиції, перш ніж здійснювати покупку.
Вернуться к началу Перейти вниз
helbees




К-ть повідомлень : 7
Join date : 2023-07-22

Недавній досвід  Empty
СообщениеТема: Re: Недавній досвід    Недавній досвід  Empty01.08.23 1:02

ASUS PN41-BBP131MVS1 виглядає як цікавий варіант неттопа з хорошими характеристиками. Ультракомпактні рішення стають дедалі популярнішими, особливо для повсякденних завдань і роботи з мультимедійним контентом. Якщо у когось із форумчан вже є досвід використання цього неттопа, поділіться своїми враженнями та відгуками. Можливо, ви також знаєте інші місця, де можна придбати ASUS PN41-BBP131MVS1? Буду радий почути додаткові рекомендації та поради!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Недавній досвід
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Колишнi пiдземелля :: Підземелля... :: Открытый топик-
Перейти: