Колишнi пiдземелля
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Колишнi пiдземелля

OBSILF
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 Туристичне страхування - розберемося?

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Ivan_YUv




К-ть повідомлень : 28
Join date : 2021-07-16

Туристичне страхування - розберемося? Empty
СообщениеТема: Туристичне страхування - розберемося?   Туристичне страхування - розберемося? Empty21.01.24 2:53

Хочу поділитися своєю історією: під час відпустки виникла ситуація, коли туристичне страхування дійсно врятувало. Чи є тут ті, хто зіткнувся з схожою ситуацією в умовах воєнного конфлікту? Як ви розв'язали це питання?
Вернуться к началу Перейти вниз
https://goo.su/whVZ
ToMMA




К-ть повідомлень : 26
Join date : 2021-07-16

Туристичне страхування - розберемося? Empty
СообщениеТема: Re: Туристичне страхування - розберемося?   Туристичне страхування - розберемося? Empty22.01.24 10:50

Хей, привіт усім! Знаєте, вибралася я нещодавно у відпустку, і така штука трапилася, аж сам не вірив. Так от, вирішив поділитися з вами своєю історією, бо можливо комусь буде корисно.
Так от, була я на відпочинку, насолоджуючись красою природи і все таке. А тут бац - ситуація, як з голлівудського блокбастера. На щастя, я була розумною і перед від'їздом уклала туристичне страхування. І ось воно, врятувало мене від неприємностей. А тепер важливе питання: чи є тут хтось, хто зіткнувся зі схожою ситуацією під час воєнного конфлікту? Якщо так, як ви розв'язали це питання? Шукала в інтернеті і натрапила на цю статтю: "Чи потрібно оформлювати туристичне страхування для українців під час воєнного часу" де розглядається туристичне страхування для українців у часи війни. Дуже цікава інформація, може комусь допоможе.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://surl.li/pqbcg
 
Туристичне страхування - розберемося?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Колишнi пiдземелля :: Підземелля... :: Открытый топик-
Перейти: